Експерти повідомили, коли відновиться туристична галузь

Источник: perec.info
туристична галузь
Експерти повідомили, коли відновиться туристична галузь

У світовому туризмі склалася ситуація, яка змушує експертів підраховувати збитки. Пандемія внесла свої корективи та показала, якими крихкими можуть бути будь-які успіхи в будь-якій галузі. За різними оцінками, після карантину, на який закривалися країни, туризм відновиться не раніше третього кварталу 2021 року. Більш оптимістичні прогнози говорять про відновлення до 2022 року.

Головною перешкодою для розвитку галузі стали обмеження на поїздки по світу. Тим часом заходи, прийняті багатьма країнами, за оцінками експертів привели до посередніх результатів — вірус стримувався на низькому рівні, тобто заходи не викликали довіри у людей.

Тим часом економічні прогнози такі: світовий туризм повернеться до докризових показників лише у 2023 році.

Раніше повідомлялося, що Україна і Туреччина будуть спільно розвивати туризм. Українська та турецька сторони домовилися про спільне просування на міжнародних платформах і взаємних інвестиціях для обох країн, створення «загального туристичного пакету», співробітництво між неурядовими організаціями та підприємствами, застосування міжнародних стандартів якості на туристичних курортах, просуванні чотирисезонних комплексів відпочинку та оздоровлення, співробітництво у сфері конференц-індустрії й бізнес-туризму.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть