Мінекономіки ухвалило наказ щодо боротьби з небезпечними хворобами риб

Источник: perec.info
Мінекономіки
Мінекономіки ухвалило наказ щодо боротьби з небезпечними хворобами риб

Мінекономіки продовжує впроваджувати європейські та міжнародні підходи у питанні боротьби з небезпечними хворобами тварин.

18 червня 2021 року Мін’юст зареєстрував наказ від 29 квітня 2021 року № 895-21 «Про затвердження деяких нормативно-правових актів щодо здоров’я риб».

Документ визначає порядок здійснення заходів з профілактики, діагностики, повідомлення про підозру та виникнення, ліквідації інфекційних захворювань риб, а саме:
1. інфекційного гематопоетичного некрозу риб;
2. вірусної геморагічної септицемії риб;
3. інфекційної анемії лососевих.

Наказом передбачено застосування кращих світових практик щодо запобігання та боротьби з зазначеними захворюваннями риб відповідно до процедур, які застосовуються у країнах-членах ЄС, а також рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ).

Прийняття та реалізація положень зазначених документів сприятимуть:
1. зниженню ризиків виникнення та розповсюдження захворювань риб на території України;
2. своєчасному інформуванню відповідальних органів влади у разі виникненні захворювань риб на території України;
3. встановленню зрозумілого порядку дій для всіх рівнів органів влади, а також порядку взаємодії між органами влади та утримувачами риби, у разі виникнення захворювань риби.

Це забезпечить додатковий захист тварин від ризику їх інфікування небезпечними хворобами, що дозволить уникнути фінансових збитків як державі, так і підприємцям.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть