Світовий банк призначив нового директора по Україні

Источник: perec.info
Всемирный банк
Світовий банк призначив нового директора по Україні

Світовий банк призначив громадянина Індії Арупа Банерджі новим директором у справах України, Білорусі та Молдови.

Як повідомила прес-служба організації, на цій посаді Аруп Банерджі буде керувати співпрацею банку з урядами та партнерами в трьох країнах. Він очолює узгодження і впровадження кредитного портфеля, аналітичних продуктів і визначає майбутні напрямки програм.

"Аруп Банерджі буде співпрацювати з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) та Багатостороннім агентством з гарантування інвестицій (MIGA), щоб зміцнити результати Групи Світового банку в Білорусі, Молдові та Україні", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що до призначення на цю посаду Аруп Банерджі був регіональним директором Світового банку по країнах Європейського Союзу, де здійснював загальне керівництво операційною, стратегічною та інформаційною роботою банку в країнах-членах ЄС. У минулому він також був старшим директором Світового банку та керівником Департаменту глобальної практики з питань праці, соціального захисту та пенсійних систем.

З липня 2016 року і до лютого 2020 року директором Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України була Сату Кахконен. У лютому 2020 року вона призначена директором Світового банку у справах Індонезії та Східного Тімору.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть