Українцям нагадали про особливий порядок оплати лікарняних під час карантину

Источник: perec.info
Минюст карантин Covid-2019
Українцям нагадали про особливий порядок оплати лікарняних під час карантину

Міністерство юстиції нагадало українцям про «особливий порядок» отримання лікарняних листів в період карантину у зв'язку із загрозою поширення коронавірусу.

Про це йдеться в повідомленні Мін'юсту на сторінці в Facebook.

Зазначається, що в разі, якщо непрацездатність викликана введенням карантину, то людині зі страховкою буде надана фінансова допомога з першого дні відсутності на роботі. При цьому вона буде виплачуватися до закінчення обмежень. Виплати будуть проводити за допомогою Фонду соціального страхування.

У разі тимчасової непрацездатності за перебування в медустановах фіндопомогу буде виплачуватися з шостого дня і до повного одужання. Варто зазначити, що сюди ж віднесли самоізоляцію, спрямовану на протидію поширенню коронавірусу. Виплати також проводитиме Фонд соцстраху.

Примітно, що в разі захворювання дитини у віці до 14 років, грошова допомога також буде проводитися з першого дня хвороби і до повного одужання. Однак не довше 14 календарних днів. При цьому, якщо дитина перебуває на стаціонарному лікуванні, обмеження по терміну виплат відсутня.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть