Названо причину небезпеки частого вживання йогуртів

Источник: perec.info
йогурти
Названо причину небезпеки частого вживання йогуртів

Йогурт — смачний і поживний продукт, який багато людей часто використовують для сніданку або перекусу. Але чи можна його вживати щодня? Що про це думають експерти в області правильного харчування?  

Дієтолог Моргін Клер зазначила, що в складі йогуртів є корисні бактерії, які допомагають поліпшити травлення і контролювати вагу. Вона радить використовувати цей продукт для перекусу тим, хто стежить за своєю фігурою.

Лікар Ембер О’Брайан підкреслила, що йогурт є хорошим джерелом кальцію, який важливий для підтримки кісткової системи організму. А нутриціолог Хіба Батул додала, що цей продукт здатний підняти настрій і зміцнити імунну систему.

Але у йогурту є і протипоказання. Попри всю користь для організму, його не варто щодня вживати людям, у яких слабкий шлунок, тому що можна спровокувати різні порушення (метеоризм, нудоту, діарею і т.д.). Крім того, від кисломолочного продукту варто відмовитися тим, хто страждає непереносимістю лактози.

Варто пам’ятати, що регулярне вживання йогуртів, в складі яких є підсилювачі смаку, фарбники та велика кількість цукру, може привести до серйозних проблем зі здоров’ям. Краще купувати натуральний йогурт, без будь-яких добавок і самостійно збагачувати його фруктами, сухофруктами, горіхами і ягодами.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть