Стало відомо, коли найбільш заразні носії коронавірусу

Источник: perec.info
Стало відомо, коли найбільш заразні носії коронавірусу

Носії коронавірусу становлять найбільшу небезпеку для оточення в перший тиждень після зараження. Це прояснює, чому хвороба поширюється так швидко, повідомляє газета South China Morning Post, посилаючись на дослідження гонконзьких мікробіологів.

Висновки вчених були засновані на аналізах зразків слини у 23 пацієнтів з двох лікарень у віці від 35 до 75 років з-поміж тих, у кого було підтверджено захворювання COVID-19, що викликається коронавірусом. Рівень вірусного навантаження в слині був найвищим протягом перших семи днів з моменту виявлення симптомів, а після цього поступово знижувався.

"Високе вірусне навантаження в перший тиждень хвороби говорить про те, що вірус може легко передаватися від однієї людини до іншої ще до того, як пацієнт буде госпіталізований", – заявив доцент кафедри мікробіології Університету Гонконгу Келвін Те. Він є співавтором статті про результати дослідження, яка була опублікована в авторитетному медичному журналі Lancet.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть