“Вологість, температура чи вітер?”: що найбільше впливає на швидку передачу коронавірусу

Источник: perec.info
“Вологість, температура чи вітер?”: що найбільше впливає на швидку передачу коронавірусу

Ключовими факторами для передачі коронавірусу SARS-CoV-2 можуть бути швидкість випаровування вологи в повітрі і сила вітру.

ДеталіФахівці Американського інституту фізики з’ясували, що висока температура і низька вологість повітря знижує життєздатність вірусу.

КоментарМи виявили, що висока температура і низька відносна вологість призводять до високої швидкості випаровування крапель, забруднених слиною, що значно знижує життєздатність вірусу“, – сказав співавтор Таліб Дбоук.

Крім того, дослідники спостерігали, що відстань переміщення і концентрація хмари крапель залишаються значними навіть під час високих температур і високої відносної вологості.

Швидкість вітру – ще одна головна умова, що впливає на можливі зміни правил соціального дистанціювання.

Як стверджують вчені, такі результати допомагають пояснити, чому пандемія посилилася протягом липня в різних густонаселених містах у всьому світі, де спостерігалися як високі температури, так і висока відносна вологість.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть