На хімзаводі в окупованій Горлівці зберігають тонни небезпечних речовин - МТОТ

Источник: perec.info
Просмотров: 23
Оцените важность новости от PEREC.INFO
0.00 из 10 на основе 0 оценок.
завод Донбасс
На хімзаводі в окупованій Горлівці зберігають тонни небезпечних речовин - МТОТ
На підприємстві "Концерн Стирол" поблизу міста Горлівка окупаційна адміністрація РФ законсервувала тонни небезпечних речовин.

Про це заявив міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш, інформує прес-служба відомства.

"На супутникових знімках підприємства ПрАТ "Концерн Стирол" видно, що теплових процесів не відбувається: рух залізничного та автомобільного транспорту відсутній, не проводяться роботи з відвантаження і підвезення сировини та готової продукції. Це ясно свідчить про консервацію підприємства, а значить – і подальше зберігання на його території небезпечних речовин", - заявив міністр.

Як зазначається, ПрАТ "Концерн Стирол" в м. Горлівка (Донецька обл.) спеціалізувалося на виробництві аміаку, карбаміду, аміачної селітри, полістиролу, а також неорганічних солей та органічних смол. Підприємство вважається одним із найнебезпечніших підприємств, що знаходяться на окупованій частині Донбасу.

"Повідомлення окупаційних адміністрацій про те, що Україна намагається застосувати або буде застосовувати хімічну зброю, є "димовою завісою" для прикриття робіт, що проводилися на підприємстві ПрАТ "Концерн Стирол". За інформацією МТОТ, отриманою з різних джерел, на підприємстві протягом 2018 року зберігалося кілька десятків тонн небезпечних хімічних речовин, на початку 2018 року обсяги яких інколи доходили до 80 т аміаку. Вважаємо, якщо безвідповідально поводитись з такою речовиною, то практично все населення міста може постраждати", - зауважив Черниш.

Також міністр зазначив, що в межах окупованих територій Донецької і Луганської областей від місцевого населення приховують інформацію, перекручують факти, а також немає жодних превентивних заходів для захисту населення.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть