Вибух на Позняках: стала відома остаточна доля зруйнованої багатоповерхівки

Источник: perec.info
взрывы Киев
Вибух на Позняках: стала відома остаточна доля зруйнованої багатоповерхівки

Багатоповерховий будинок на Позняках у Києві, де 21 червня стався потужний вибух, будуть зносити, однак перед цим його потрібно зміцнити для безпечного демонтажу.

Про це розповіли у столичній міськдержадміністрації.

За словами керівника управління з питань цивільного захисту Романа Ткачука, зараз фахівці розробляють проект для зміцнення будівлі. Паралельно йде процес створення кріплення для неї. 

"Проектувальники придумали спеціальну конструкцію, яка буде вставлятися всередину утвореного провалу в будинку, щоб зміцнити пошкоджені конструкції", - розповів він, додаючи, що це буде металева конструкція, за допомогою якої підіпруть 9-10 поверхи.

Також встановлять наскрізну металеву балку, щоб зафіксувати аварійні плити.

"Після того, як кріплення буде встановлено на будівлі, почнеться процес винесення особистих речей мешканців з постраждалих квартир. Коли вони заберуть своє майно, почнемо розбирати будинок", - зазначив Ткачук.

За даними фахівців будівельної лабораторії, зараз пошкоджена будівля не руйнується - про це свідчать відповідні виміри.

Що стосується дат початку робіт зі зміцнення будинку та його демонтажу, то їх поки не називають - проект ще не затверджено.

Мешканці будинку про плани влади знають. Вони кажуть, що 21 родина вже отримала сертифікати на нові квартири, 19 ще очікують на них. 

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть