За зруйноване житло на Донбасі виплатять компенсації

Источник: perec.info
За зруйноване житло на Донбасі виплатять компенсації

Кабінет міністрів затвердив порядок виплат компенсації постраждалим, будинки (квартири) яких зруйновані в результаті агресією РФ на Донбасі.

Як уточнив віце-прем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков, в держбюджеті-2020 на ці цілі передбачено 20 млн гривень.

«Розмір компенсації постраждалим буде визначатися за показниками опосередкованої вартості спорудження житла в регіонах України, але не більше 300 тисяч гривень», - наголошується в повідомленні.

Також кошти будуть розподілятися серед громадян на підставі інформації про житло постраждалих, яку збиратимуть регіональні органи соцзахисту.

«Постраждалими визнаються громадяни України, іноземці та особи без громадянства, житлові будинки або квартири яких пошкоджені або зруйновані в результаті надзвичайної ситуації, викликаної збройною агресією РФ. Грошова компенсація буде надаватися постраждалим, які є власниками житла на контрольованій урядом України території, і яке було зруйновано після 14 квітня 2014 року», - додали в Кабміні.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть