Протитанкові підрозділи ЗСУ отримали новітню техніку виробництва українського ОПК

Источник: perec.info
армия и вооружение
Протитанкові підрозділи ЗСУ отримали новітню техніку виробництва українського ОПК

До протитанкових підрозділів Збройних сил України почали надходити бронеавтомобілі «Новатор» озброєнні ПТРК «Стугна-П» виробництва приватної компанії «Українська бронетехніка».

Про це повідомляє «Промисловий портал».

Протитанкову версію “Новатора” вже активно освоюють бійці 93-ї окремої механізованої бригади “Холодний Яр”.

Нагадаємо, у листопаді минулого року до ЗСУ було передано партію з декількох десятків спеціальних броньованих автомобілів “Новатор”.

Ця бронемашина виготовлена на шасі Ford 550, яке було спеціально посилене. СБА виготовлено зі сталі шведської компанії ARMOX різної твердості (до 560) та товщини в залежності від зони бронювання і в цілому машина відповідає класу бронювання ПЗСА-4 або ПЗСА-5. Всі двері обладнані спеціальними підсиленими ригелями та замками підвищеної надійності та мають можливість відкривання ззовні в екстрених ситуаціях.

Також варто додати, що “Новатор” вперше показали з новим протитанковим ракетним комплексом “Амулет” на Міжнародній виставці “Зброя та Безпека-2018”, а через рік цей новий бойовий модуль, розроблений ДККБ “Луч”, був встановлений вже на звичайний БРДМ-2.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть