Разумков запропонував змінити закон про санкції та назвав причину

Источник: perec.info
Разумков
Разумков запропонував змінити закон про санкції та назвав причину

Закон про санкції нібито потребує змін. Таку думку висловив голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

Він вважає, що це дозволить уникнути різночитань під час майбутніх рішень РНБО. В інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" повідомив подробиці.

Разумков запевнив, що нова ініціатива допоможе повністю зосередити важіль впливу в РНБО. Інші відомства не спекулюватимуть на питанні введення санкційних заходів.

Політик пояснив, чому не голосував за введення санкцій проти телеканалів нардепа Тараса Козака. Він зазначив, що має окрему думку про введення санкцій проти депутата Віктора Медведчука і низки фізичних і юридичних осіб: "Це стосується правової позиції. Подобається вона нам чи не подобається".

Раніше ASPI news повідомляло, що проросійські сили вирішили запустити новий телеканал в Україні. Експерти розкритикували таку ідею та назвали безперспективною. Також пропагандистка Путіна Маргарита Симоньян покликала на роботу журналістів, що підтримують Росію та працюють проти України.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть