Рейтинг довіри до українських політиків, - соцопитування

Источник: perec.info
Рейтинг довіри до українських політиків, - соцопитування

Згідно з результатами соцопитування, проведеного 28-30 листопада, в лідерах за рівнем довіри серед українських політиків виявилися президент Володимир Зеленський (44% довіряють, 53% не довіряють), мер Києва Віталій Кличко (33% і 54%) і колишній прем'єр- міністр України Володимир Гройсман (31% і 58%).

Подальший ТОП політиків за рівнем довіри виглядає так:

  • Дмитро Разумков - 27% довіряють і 32% не довіряють;
  • Юлія Тимошенко - 25% і 71%;
  • Юрій Бойко - 24% і 53%;
  • Петро Порошенко - 22% і 75%;
  • Арсен Аваков - 22% і 65%;
  • Арсеній Яценюк - 15% і 78%;
  • Денис Шмигаль - 15% і 46%;
  • Андрій Єрмак - 9% і 44%.

Антилідерами за рівнем недовіри стали колишній прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк (78%), п'ятий президент України Петро Порошенко (75%) і лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко (71%).

Не знають таких політиків, як главу Офісу президента Андрія Єрмака 42% респондентів, главу ВРУ Дмитра Разумкова - 35%, а нинішнього прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля - 34%.

Аудиторія опитування: населення України віком від 18 років і старше у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу.

Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення.

Вибіркова сукупність: 2500 респондентів.

Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів.

Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше 2,0%.

Нагадаємо, за результатами попереднього аналогічного опитування Рейтингу в лідерах за рівнем довіри виявилися Володимир Зеленський (46% опитаних довіряли, а 51% не довіряв), Дмитро Разумков (32% на 36%) і Юлія Тимошенко (25% на 72%).

Дослідження показало, що 62% українців не задоволені діяльністю Зеленського в боротьбі з коронавірусом. А 40% жителів України заявили, що не готові вакцинуватися від коронавірусу навіть безкоштовно.

 

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть