Термін обмеження роботи метро у Києві може бути продовжено, – Кличко

Источник: perec.info
Термін обмеження роботи метро у Києві може бути продовжено, – Кличко

Київський міський голова Віталій Кличко не виключив, що термін обмеження роботи метро буде подовжено.

Про це він сказав під час брифінгу щодо ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

Мер столиці зауважив, що наразі не може сказати, коли буде відновлено роботу метрополітену, і наголосив, що дата відновлення роботи столичного метрополітену залежатиме від епідеміологічної ситуації в Києві.

Також він наголосив, що метро в Києві було закрите за рішенням Кабінету міністрів, як і в Дніпрі та Харкові. І додав, що на такий крок пішли і в багатьох великих містах Європи.

«Метро в столиці призупинило перевезення пасажирів 17 березня. Попередньо – до 3 квітня. Але ми слідкуємо за розвитком ситуації. Якщо вірус поширюватиметься з такою динамікою і надалі, – обмеження діятимуть. Ми повинні максимально обмежити соціальні контакти, максимально захистити здоров’я і життя людей. Тому дату відкриття метро сьогодні я вам назвати не можу», – підкреслив Кличко.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть