Біатлон: українка Джима прийшла четвертою у спринті на Кубку світу, перемогла Домрачева

спорт биатлон
Перемогою білоруської біатлоністки Дар'ї Домрачевої завершилася у п'ятницю спринтерська  гонка на 7,5 км з двома вогневими рубежами на сьомому етапі Кубка світу у фінському місті Контіолахті.

Лише 0,5 секунди програла чотириразовій олімпійській чемпіонці, яка припустилася 1 промаху, Франциска Гільдебранд з Німеччини (0 промахів), повідомляє Укрінформ. Третьою була італійка Ліза Вітоцці (5,5 секунди відставання, 1 промах).

До топ-10 потрапили одразу дві українки. Юлія Джима стала учасницею квіткової церемонії - 4-те місце (17,2 відставання, 0 промахів), а Віта Семеренко прийшла 7-ю (21,1, 0). Валя Семеренко, Анастасія Меркушина та Ірина Варвинець показали відповідно (35-й, 61-й та 68-й час).