Apple зробила кабель для iPhone, який не буде ламатися

Источник: perec.info
Apple зробила кабель для iPhone, який не буде ламатися

Нові iPhone 2020 модельного року отримають кабель Lightning в новій тканинної оплітці. Вона міцніше гумової, що використовується зараз і приходить в непридатність за пару місяців.

Компанія Apple може відмовитися від класичного кабелю зарядки для iPhone на користь більш міцного і надійного. За інформацією інсайдера Mr. White, вдосконалені кабелі можуть увійти в комлект з очікуваними смартфонами iPhone 12. Їх прем’єра має відбутися в середині жовтня 2020 р.

 

Звичайні кабелі Lightning, які Apple кладе в комплект зі своїми смартфонами, відомі своєю недовговічністю. Гумове покриття починає тріскатися й ламатися через всього декілька місяців використання, і нерідко такі кабелі перетіраются в місцях сполучення дротів з коннектором.

Новий кабель, фотографії якого опублікував Mr. White, має тканинну оплетку. Як пише профільне мережеве видання MacRumors, він дійсно може бути більш довговічним в порівнянні з класичним.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть