Huawei виготовлятиме стаціонарні ПК та монітори

Источник: perec.info
Huawei виготовлятиме стаціонарні ПК та монітори

Санкції з боку США підштовхнули Huawei до запуску нових категорій продуктів. Згідно свіжого витоку, китайський ТехноГігант планує вийти на ринок стаціонарних ПК, а також налагодити випуск комп’ютерних моніторів.

Передбачається, що Huawei буде випускати як класичні плоскі, так і вигнуті монітори. Постачальником матриць для останніх, за чутками, виступить компанія TPV Technology. Екрани для плоских моніторів буде виробляти BOEVT, дочірня компанія BOE. Повідомляється, що вигнуті монітори будуть доступні з діагоналями 27 і 34 дюйма. Розміри плоских моніторів поки невідомі, проте повідомляється, що їх в портфоліо Huawei буде три.

Що стосується чуток про вихід на ринок настільних ПК, мова йде про машини з чіпами власної розробки Huawei. Перший такий пристрій буде заснований на 7-нм процесорі 24-ядерному HiSilicon Kunpeng 920 3211K. В якості операційної системи буде використовуватися китайська UOS, розроблена China Electronics Group і Wuhan ShenZhiDuo Technology.

Однак не варто відкидати і можливість випуску китайською компанією і традиційних комп’ютерів. Цілком ймовірно, що Huawei продовжить виробництво систем на чіпах Intel, якій уряд США дозволив співпрацювати з китайською компанією.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть