Представлені нові зарядні пристрої потужністю 100 і 200 Вт

Источник: perec.info
Представлені нові зарядні пристрої потужністю 100 і 200 Вт

Зарядні пристрої на основі нітриду галію GaN поступово завойовують ринок. Такі компанії, як Nubia, Huawei, Meizu вже випустили зарядні пристрої GaN потужністю до 120 Вт. Тепер же компанія Chargeasap представила нові зарядні пристрої Omega потужністю 100 і 200 Вт. Виробник стверджує, що вони дозволяють заряджати ноутбуки, смартфони та інші пристрої по USB. Також заявлено, що це найменші в світі зарядні пристрої на основі нітриду галію.

Нові зарядні пристрої позбавлені таких проблем, як перегрів і неправильний розподіл потужності, які характерні для багатьох зарядних пристроїв GaN першого покоління. Одне зарядний пристрій потужністю 200 Вт при ціні 75 доларів дозволяє замінити адаптери швидкої зарядки Apple, Huawei і OnePlus загальною вартістю близько 250 доларів.

Зарядний пристрій Omega потужністю 200 Вт може заряджати два MacBook Pro одночасно. Нові адаптери на 66% менше традиційних зарядних пристроїв. Вони працюють при напрузі 100-240 В і мають 3 вилки в комплекті для різних країн. Порти USB-A сумісні майже з усіма основними протоколами швидкої зарядки на ринку від основних брендів, включаючи Samsung, Huawei, Oppo, Vivo і OnePlus.

На майданчику Kickstarter, де триває збір коштів, сума вже перевищила 1 млн доларів при встановленій планці в 10 тис. доларів. Перші покупці можуть отримати ці адаптери за 45 і 75 доларів відповідно.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть