У Німеччині, Австрії та Швейцарії пройшли демонстрації за повну легалізацію коноплі

Источник: perec.info
Просмотров: 52
Оцените важность новости от PEREC.INFO
0.00 из 10 на основе 0 оценок.
У Німеччині, Австрії та Швейцарії пройшли демонстрації за повну легалізацію коноплі
Акції за повну легалізацію канабісу відбулися у 21 місті німецькомовних країн у суботу, 5 травня. У них взяли участь кілька тисяч чоловік.

На акції в рамках "Глобального маршу за марихуану" вийшли жителі 21 міста ФРН, Австрії і Швейцарії, у тому числі Берліна, Кельна, Дюссельдорфа і Дрездена.

Учасники акцій несли банери "Здоров'я замість кримінального переслідування" і "Легалізація витає в повітрі". У Нюрнберзі в демонстрації взяли участь близько тисячі осіб, а в Ростоку акція зібрала майже 400 учасників.

Як повідомлялося, в березні 2017 року в Німеччині дозволили використовувати коноплю в якості лікувального засобу. З 2019 року лікарські препарати планується виробляти не тільки з імпортованого канабісу, а також з коноплі, вирощеної на території ФРН. Німецьке агентство з контролю за каннабісом дуже суворо підходить до вибору виробників для місцевого ринку і відбирає їх виключно на конкурсній основі.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть