Вакцинація від коронавірусу у Франції буде безкоштовною

Источник: perec.info
Вакцинація від коронавірусу у Франції буде безкоштовною

Уже в січні планується вакцинувати мільйон осіб

Франція зробить вакцинацію від коронавірусу COVID-19 безкоштовною для громадян. Процедура повинна початися в найближчі тижні. Про це повідомив прем'ер-міністр Франції Жан Кастекс.

За його словами, в січні планується вакцинувати мільйон осіб, насамперед жителів будинків для літніх людей. У лютому хочуть прищепити 14 мільйонів людей з факторами ризику зараження коронавірусом.

У цілому, Франція має домовленості на 200 мільйонів доз від різних розробників вакцини. На проведення вакцинації в держбюджеті 2021 року закладено 1,5 мільярда євро.

До слова, у Франції зараз триває пом'якшення карантину. З 28 листопада дозволили займатися на вулиці до трьох годин в день і в радіусі 20 кілометрів від місця проживання (зараз - годину в день і в кілометрі від будинку), відкриваються магазини товарів не першої необхідності. З 15 грудня режим жорсткого карантину скасовується, але залишається комендантська година з 21:00 до 07:00 щодня. Дозволяється робота кінотеатрів і театрів.

Раніше повідомлялося, що Всесвітня організація охорони здоров'я відреагувала на рішення Великої Британії щодо реєстрації вакцини від коронавірусу Pfizer та заявила про розробку рекомендацій щодо її використання. Спочатку в ВООЗ хочуть отримати доступ до певної інформації.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть