На Одещині тривають випробування комплексу "Нептун", оснащеного крилатими ракетами (фото)

Источник: perec.info
Одесса фотообзор

В Одеській області тривають державні випробування вітчизняного ракетного комплексу Р-360 «Нептун».

Як повідомляє прес-служба Генерального штабу ЗСУ, пуски здійснюються на полігоні Збройних сил України «Алібей».

Головною особливістю випробувань комплексу крилатих ракет наземного базування «Нептун» цього разу була стрільба з бойовою частиною.

У Генштабі зауважили, що РК-360 МЦ «Нептун» розроблено для протидії російській агресії в акваторії Чорного та Азовського морів. Це комплекс крилатих ракет наземного базування з протикорабельною ракетою, призначений для ураження бойових кораблів класів крейсер, есмінець, фрегат, корвет, десантних, танкодесантних кораблів і транспортів, які діють як самостійно, так і в складі корабельних груп і десантних загонів, та берегових радіо-контрасних цілей, у простих і складних метеорологічних умовах у будь-який час доби і року, при активній вогневій та радіоелектронній протидії противника.

Ракети проекту «Нептун» є перспективною українською розробкою і в разі запуску серійного виробництва можуть стати вагомою зброєю стримування, адже здатні знищувати не тільки корабельні цілі, а й наземні. Крім того, дані ракети є сучасним видом озброєння, вони керовані і практично непомітні для ворожих радарів.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть