Військові навчання Sea Breeze-2020 скоротять до семи днів

Источник: perec.info
Військові навчання Sea Breeze-2020 скоротять до семи днів

Міжнародні військові навчання Sea Breeze-2020 через пандемію коронавірусу пройдуть в зміненому форматі.

Про це з посиланням на інформацію Генерального штабу ЗС України пише "АрміяInform".

«Як повідомили в Генеральному штабі Збройних сил України на території України заплановано проведення шести багатонаціональних навчань, у тому числі одне навчання скасовано. За межами України запланована участь підрозділів ЗС України в 17 багатонаціональних навчаннях, з яких сім скасували організатори», - сказано в повідомленні.

У зв'язку з коронавірусом було вирішено змінити формат проведення українсько-американських командно-штабних навчань із залученням військ See Breeze-2020. Загальний термін проведення навчань скорочений до семи діб, до участі в навчанні залучатимуться тільки кораблі і літаки, які складуть морський і авіаційний компоненти сил навчань, участь підрозділів сухопутного компонента, водолазного компонента і розгортання міжнародного штабу навчань в Одесі скасовано.

При цьому інші заплановані багатонаціональні навчання плануються без зміни їхнього формату.

Також організатори багатонаціональних навчань НАТО CWIX 2020 оголосили про віддалену участь держав в заході. Участь представників ЗСУ в навчанні здійснюється дистанційно, з пунктів постійної дислокації.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть