Удар коронавируса по семейному бюджету ощутили 70% украинцев, - ЮНИСЕФ

Источник: perec.info
бюджет ЮНИСЕФ Covid-2019
Удар коронавируса по семейному бюджету ощутили 70% украинцев, - ЮНИСЕФ

Негативний вплив коронавірусної інфекції COVID-19 та її наслідки для сімейного бюджету відчули 69% українців.

Про це сказано в дослідженні Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

"Економічні наслідки COVID-19 випробували на собі 69% українців. Майже третина опитаних втратили роботу, більша частина змушені були витрачати заощадження та економили на продуктах харчування. Найбільше постраждали жителі сіл і невеликих міст, працівники промисловості, домогосподарства з дуже низьким рівнем добробуту та сім'ї, в яких є безробітні", - сказано в повідомленні.

Відзначається, що під час карантину, запровадженого владою в рамках заходів для боротьби з коронавірусом, необхідною умовою для повноцінного навчання та роботи всіх членів сім'ї був доступ до інтернету і комп'ютера. Згідно з опитуванням, 16% українців відчували брак гаджетів, тоді як 73% опитаних під час карантину щодня користувалися інтернетом.

При цьому найменш забезпечені гаджетами жителі сіл і селищ міського типу, а послугами інтернету найменше користувались на заході України.

На думку українців, під час економічної кризи держава в першу чергу має допомагати матеріально людям з інвалідністю, пенсіонерам та сім'ям з дітьми до 6 років.

"Українці вважатимуть, що життя після карантину налагоджується, якщо побачать підвищення прожиткового мінімуму, зарплат і пенсій", - зазначається в повідомленні.

Дослідження проводилося в рамках всеукраїнського опитування "Думки й погляди населення України" у травні-червні 2020 року. Загалом в рамках дослідження було проведено дві тисячі інтерв'ю.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть