МОЗ: в окремих регіонах можливе посилення карантину

Источник: perec.info
МОЗ: в окремих регіонах можливе посилення карантину

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявляє, що органи місцевого самоврядування можуть посилювати карантинні заходи на місцях.

Про це він сказав під час онлайн-брифінгу.

«Звичайно, ми тримаємо постійний зв’язок, контакт з керівниками і місцевого самоврядування, з мерами міст та керівниками областей щодо карантинних заходів на території тієї чи іншої громади або області», - заявив міністр.

За словами Степанова, в цілому з учорашнього дня, 11 травня, по всій країні пом’якшено карантинні заходи, проте на місцях є можливість посилювати карантин. «Це так виписано у нас в законі і це є абсолютно нормально», - наголосив міністр.

«У нас уже є приклади, коли є посилені заходи, наприклад, у Києві не відкриваються торговельно-розважальні центри або в Чернівецькій області не будуть працювати салони краси. Тобто, це все те, що і є адаптивним карантином, і ми в постійному зв’язку знаходимося з органами місцевого самоврядування, які запроваджують, в тому числі, посилення карантинних заходів», - сказав Степанов.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть