У КМДА роз'яснили порядок в'їзду транспорту до Києва у період карантину

Источник: perec.info
карантин КГГА Covid-2019
У КМДА роз'яснили порядок в'їзду транспорту до Києва у період карантину

У період карантину в Києві діють обмеження на в'їзд до міста автобусів міжобласного і міжміського сполучення, при цьому на пересування легкових автомобілів обмеження не діють.

Про це повідомили в Київській міській державній адміністрації.

Повідомляється, що до 24 квітня включно введено заборону на регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення пасажирів приміського, міжміського внутрішньообласного і міжобласного сполучення.

В'їзд та виїзд до Києва на приватному автотранспорті, а також перевезення пасажирів легковими автомобілями, дозволено через контрольно-пропускні пункти.

Крім цього водіям і пасажирам транспортних засобів вибірково буде проводитися температурний скринінг. У разі погіршення ситуації контроль температури буде обов'язковим.

При виявленні ознак захворювання, громадяни направляються на лікування або самоізоляцію. Особи, що прибули з країн, де були зафіксовані захворювання коронавірусу, мають залишити контактні дані й пройти двотижневу самоізоляцію.

Також зазначається, що громадяни повинні мати при собі паспорт у всіх громадських місцях.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть