"Їх зламала пропаганда": відомий український тенісист висловився про росіян

Источник: perec.info
теннис Илья Марченко
"Їх зламала пропаганда": відомий український тенісист висловився про росіян

Екс-перша ракетка України Ілля Марченко висловив свою думку про росіян, а також виступи українських спортсменів в Росії.

Про це Марченко сказав в інтерв'ю Sport.ua.

"Я не прихильник всіх рівняти під одну мірку. Не всі в Росії мають однакову думку. Також є багато хороших і щирих людей, які зламалися під тиском постійної пропаганди. Я не вважаю їх автоматично поганими. Всі можуть помилятися, я теж", - сказав Марченко.

Він також висловив думку, що забороняти українським спортсменам виступи в Росії - неправильно: "На мою думку, кожен повинен вирішувати для себе сам. Наші країни дуже близькі, і нам від цього нікуди не дітися. Хтось має родичів, хтось має зовсім інше бачення ситуації. Якщо закривати кордони, то повністю, а також оголосити війну. Але коли навколо напівзаходи, то забороняти спортсменам там виступати я вважаю неправильним"

"Для себе я вирішив туди не їздити, я відчуваю великий дискомфорт. Зовсім недавно мені доводилося летіти через Москву, навіть у трансферній зоні не відчуваю себе спокійно", - підсумував тенісист.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть