Airbus розробляє безшумне аеротаксі для польотів над містом

Источник: perec.info
Airbus
Airbus розробляє безшумне аеротаксі для польотів над містом

Європейський авіабудівник Airbus показав на саміті Pioneering Sustainable Airspace прототип і деталі повітряного таксі NextGen. Його планують сертифікувати до 2025 року.

Нове повітряне таксі NextGen схоже yf гібридну конструкцію підйомного і круїзного типу: у нього є шість вертикальних підйомних опор, які знаходяться на коротких важелях. Ззаду розташовані два ротори для забезпечення додаткової підйомної сили – це частина конструкції V-подібного хвоста.

У літаку є тільки чотири місця і одне з них займе пілот, хоча в майбутньому Airbus сподівається зробити аеротаксі безпілотним.

Максимальна швидкість польоту – 120 км/год і дальність складає 80 км. Після того, як літак подолає цю відстань, йому потрібно повністю відновити заряд свого літій-іонного акумулятора.

Всі ці показники, в порівнянні з конкурентами, наприклад EVTOL, досить середні. Можливо, цей дизайн створений спеціально для коротких перельотів в межах одного міста і буде модифікований згодом.

Конструкція, за інформацією компанії, створює шум на рівні 70 дБ на етапі посадки, це можна порівняти зі звичайним пилососом.

Airbus не планує надавати послуги з перевезення, а збирається продавати літаки постачальникам послуг.

Рік тому в Тулузі авіаконцерн показав три концепти першого в світі пасажирського літака на водневому паливі, польоти якого можуть початися вже в 2035 році. Airbus вважає, що саме водень, а не акумулятори, має великий потенціал використання в аерокосмічній галузі зважаючи на його виняткові характеристики.

Між тим стало відомо, що Hyundai запустить мережу літаючих таксі в 65 містах. Першу базу компанія збирається побудувати в британському місті Ковентрі.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть