Експерти назвали основні правила по вибору вживаного автомобіля

Источник: perec.info
Експерти назвали основні правила по вибору вживаного автомобіля

Якщо не вистачає коштів на покупку нового автомобіля, можна звернутися до вторинного ринку. Але в такому випадку потрібно остерігатися певних проблем.

Багато експертів радять звертати увагу на автомобілі, які мають невеликий вік і виглядають як нові. Не варто дивитися на оголошення з цінником менше половини початкової вартості.

Наприклад, якщо автомобіль був представлений на ринку в новому вигляді за 1 000 000 гривень, на вторинному ринку він повинен коштувати не менше 500 000 рублів. Більш низька вартість вказує на те, що транспортний засіб має серйозні дефекти – фізичні або юридичні.

Не варто купувати автомобіль “з рук”. Краще звернутися до компаній, які спеціалізуються на продажу транспортних засобів з пробігом або офіційних дилерів. Такі компанії дорожать репутацією, тому проводять тільки “чисті” угоди.

Крім того, у вищевказаних організаціях всі автомобілі перед продажем проходять обов’язкове тестування на наявність дефектів.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть