Експерти розповіли про джерела втоми, які є в будинку

Источник: perec.info
Експерти розповіли про джерела втоми, які є в будинку

Деякі предмети в житлі роблять життя більш простим і комфортабельним, проте є речі, що провокують стомлення і погіршення настрою. Експерти розповіли про те, які джерела, наявні в будинку, здатні стати причиною хронічної втоми.

Першим в даному списку йде постійно включений телевізор. Як розповіли фахівці, несприятливо впливати на організм може навіть неяскраве світіння екрану. Тьмяне світло у вечірній час призводить до стомлення, зневіри і депресії. Поганий вплив надає також електромагнітне випромінювання, через яке страждає імунна та ендокринна система. Другим фактором, що веде до появи хронічної втоми, є наявність різних пристроїв в спальні.

Згідно зі статистикою, приблизно 37% людей перед сном користуються соцмережами, грають в ігри або читають електронну книгу. Однак експерти нагадують: яскраве світло, що виходить від гаджетів, погіршує мозковий кровообіг, подразнює очі і стає причиною порушеної роботи вушного нерва. Внаслідок цього людина не досягає повного розслаблення, засинає пізно, а вранці вона відчуває себе погано, так як її організм не зміг відпочити.

Спровокувати стомлення може також безлад і низька температура в будинку. Вчені з Каліфорнійського університету довели, що комфортабельне проживання людям забезпечує помірний температурний режим навколишнього середовища. Як передає SM News, боротьба з холодом забирає у організму багато енергії, що призводить до зменшення працездатності і душевного дискомфорту.

https://pansionat-oberig.vn.ua/

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть