Із Маріуполя за добу до фільтраційного табору загарбники вивезли 346 людей

Источник: perec.info
Україна Війна
Із Маріуполя за добу до фільтраційного табору загарбники вивезли 346 людей
Із Маріуполя за минулу добу, 24 травня, до фільтраційного табору в село Безіменне російські загарбники доправили 346 маріупольців, зокрема 24 дитини.

Про це повідомив у Телеграмі радник маріупольського мера Петро Андрющенко.

«Вчора з Маріуполя до фільтраційного пункту в с. Безіменне Новоазовського району було вивезено 346 маріупольців, зокрема 24 дитини. З с. Безіменне до Таганрога, росія було депортовано 230 маріупольців, зокрема 15 дітей», - написав Андрющенко.

За інформацією уповноваженої ВР з прав людини Людмили Денісової, з Маріуполя на територію рф вивезено 130 тисяч громадян України.

21 квітня вона заявила, що російські ЗМІ повідомили про вивезення з території України понад 915 тисяч осіб, з яких 170 тисяч дітей.

Агресія росії спровокувала в Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Місто практично зруйновано обстрілами російських загарбників.

Маріуполь сьогодні без нормального енерго-, водо- та газопостачання. Маріупольський міський голова заявляв, що з початку російського вторгнення у місті загинули до 20 тисяч мирних жителів. Нині у заблокованому місті залишаються близько 100 тисяч мирних жителів.

Під час евакуації з Маріуполя російські загарбники, проводячи так звану фільтрацію, почали допитувати навіть дітей.

Тих маріупольців, які не проходять фільтрацію, доправляють у колонію в Оленівці на Донеччині або у в’язницю «Ізоляція» в Донецьк.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть