Загарбники завдали ракетного удару по Краматорську

Источник: perec.info
Україна Війна
Загарбники завдали ракетного удару по Краматорську
На Донеччині російські загарбники здійснили авіаракетний удар по спальних районах та приватному сектору у Краматорську, обійшлося без жертв.

Про це у Фейсбуці повідомив Краматорський міський голова Олександр Гончаренко.

«Тривожна ніч у Краматорську. Авіаракетний удар по спальних районах та приватному сектору. Без жертв», – написав очільник міста.

Він закликав всіх мешканців, які виїхали з міста у безпечні місця, залишатися там і поки не повертатися до Краматорська.

«Друзі, я розумію, як тяжко вам поза рідним містом. Але ворог все ближче. Небезпека не десь там, а у нас – поряд! Ще зарано повертатись, як би важко вам не було. Бережіть себе, я вас благаю», – наголосив Гончаренко.

Як повідомляв Укрінформ, наразі триває підготовка підрозділів російських загарбників для відновлення наступу на Слов’янському напрямку. Краматорськ теж в небезпеці, бо розташований на відстані близько 18 км від Слов'янська.

На території Донецької області, підконтрольній українській владі, нині залишилося близько 370 тис. жителів, що становить 22% від тієї кількості, що була до 24 лютого. Решта виїхали у безпечні міста.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть