Чотири українці вибороли медалі етапу Прем'єр-ліги з карате
![Чотири українці вибороли медалі етапу Прем'єр-ліги з карате Чотири українці вибороли медалі етапу Прем'єр-ліги з карате](http://ua.today/images/news/2022/%D1%84%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%8C/22/32b388cc590b80219c91a73f3331e304adf15400.jpg)
У Фуджейрі (ОАЕ) пройшов перший етап Прем’єр Ліги з карате сезону 2022. У змаганнях взяли участь 342 спортсмени з 55 країн світу, а Україну представляли 14 атлетів. Про це інформує Українська федерація карате.
До фіналів зуміли пробитися наші прими – Анжеліка Терлюга та Аніта Серьогіна. Терлюга на шляху до фіналу здолала таких відомих спортсменок, як Валерія Кумізакі з Бразилії (6:5) та Туба Якан з Туреччини (3:0). Але у фіналі одеситка мінімально поступилась молодій росіянці Анні Чернишовій (2:3).
Серьогіна перемогла у чвертьфіналі співвітчизницю Діану Шостак (2:1), а у півфіналі з таким же рахунком – росіянку Анну Родіну. А у фіналі чорноморська зірка програла італійці Алессандрі Манджакапрі (0:2). Прохід Серьогіна до фіналу дозволив Діані Шостак позмагатися за "бронзу". Молода львів’янка скористалась шансом і завдала поразки Анні Родіній – 1:0.
Другу "бронзу" Україні приніс капітан збірної Станіслав Горуна. Програвши у півфіналі угорцю Габору Харшпатакі Стас у бронзовому фіналі здолав бельгійця Квентіна Маходена – 5:4.