На Черкащині фермер самовільно засіяв землі вартістю 50 млн грн

Источник: perec.info
На Черкащині фермер самовільно засіяв землі вартістю 50 млн грн

Після втручання прокуратури фермерське господарство повернуло державі самовільно зайняті землі вартістю майже 50 млн грн у Канівському районі, що на Черкащині. Про це повідомляє пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

За результатом звернення Золотоніською місцевою прокуратурою до Господарського суду Черкаської області з позовною заявою про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки, фермерське господарство добровільно повернуло державі землю площею 16 га та вартістю майже 50 млн грн.

Визнавши протиправність своїх дій, відповідач також сплатив нараховану органами Держгеокадастру шкоду та адміністративний штраф, у зв’язку з чим провадження у справі судом закрито.

Прокурори встановили, що земельна ділянка в адміністративних межах Межиріцької сільської ради в Канівському районі незаконно використовувалася господарством для вирощування сільськогосподарської культури – сої, що стало підставою притягнення порушника до адміністративної відповідальності звернення прокурора до суду з відповідним позовом.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть