Походити з милицею Кличку порадив Манафорт, - блогер

Источник: perec.info
Походити з милицею Кличку порадив Манафорт, - блогер

Пораду походити якийсь час з милицею мер Києва Віталій Кличко отримав від відомого політтехнолога Пола Манафорта, який відбуває покарання у США. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook блогер Михайло Шнайдер.

"Всі звернули увагу на те, як Віталій Володимирович Кличко наприкінці минулого тижня різко зашкутильгав та почав з'являтися у громадських місцях, на зустрічах та на засіданні Київради в компанії милиці? Розповідав мутну історію, мовляв, пошкодив ахіллове сухожилля, коли ловив хуліганів. Так ось. Насправді, як швидко з'ясувалося, хулігани виявилися борцями з розповсюдженням наркотиків, й не просто графіті розмальовували стіни, а зафарбовували адреси з продажу дурману. Звісно, кияни обурені такою поведінкою мера — адже він не тільки відчитав активістів, але й здав одного з них в поліцію", - нагадав блогер.

За його словами, для того, щоб відвернути увагу від непорядного вчинку Віталія Кличка, й була придумана історія із милицею.

"Загалом, потрапив наш Віталій Володимирович у халепу. І тут виникла геніальна ідея з милицею - ніби й Кличко постраждав у цій ситуації, а значить, і претензії пред'являти йому якось ніяково", - зазначив Шнайдер.

Він розповів, що ідею меру Києва підкинув Пол Манафорт, який вже консультував його у 2014 році.

"І тут найцікавіше. За моєю інформацією, походити з милицею меру порадив дуже відомий американський політтехнолог, який вже працював з ним у 2014 році. Вже здогадалися, так? Звичайно, це — Пол Манафорт. Який був засуджений у США за змову проти держави та спробу підкупу свідків у березні 2019 року. Але якраз у травні цього року Манафорт через ситуацію з поширенням COVID-19 в США вдало вийшов під домашній арешт. І ось тепер знову, як і шість років тому, дає Кличку свої цінні поради", - резюмував Шнайдер.

Новости по теме:

Новости партнеров:
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть